Dave Gute
Superintendent
Secondary
Ext. 206
Jeremy Christiansen
7-12 Principal
Secondary
Ext. 202
Allyson Forney
PK-6 Principal
PK-6
Ext. 101
D.J. Erkenbrack
Activities Director, Technology Director, Vocal Music Director
Secondary
Ext. 218
Tonya Billingsley
School-Based Interventionist
Ext. 230
Dan Blackburn
Industrial Tech, Head Custodian
Secondary
Ext. 308
Jake Brown
High School Social Studies
Secondary
Ext. 223
Regina Burress
Elementary Student Aide
PK-6
Alicia Callahan
7-9 English/Language Arts
Secondary
Ext. 216
Raven Childers
Secondary Student Aide
Secondary
Katlin Crawford
Preschool Aide
PK-6
Molly Crom
7-12 Science
Secondary
Ext. 212
Mary Dinville
Nutrition Secretary
Ext. 201
Lisa Dodson
Preschool Aide
PK-6
Colleen Dvorak
Custodial Staff
Sophia Dvorak
Custodial Staff
Breanna Dyche
Preschool
PK-6
Ext. 154
Rebecca Edwards
7-12 Math
Secondary
Ext. 214
Stacey Engardt
Elementary Student Aide
PK-6
Greg Ernster
P.E./Weightlifting, Activities Director
Secondary
Ext. 399
Jackie Eynon
2nd Grade
PK-6
Ext. 129
Kyle Fichter
High School Special Ed.
Secondary
Ext. 237
Hannah Forney
Kindergarten
PK-6
Ext. 112
Kelli Forney
2nd Grade
PK-6
Ext. 131
Mike Forney
Custodial Staff
Judy Foster
High School Secretary
Secondary
Ext. 200
Wendy Gardner
T.A.G. Coordinator
PK-6
Ira Gaver
4th Grade
PK-6
Ext. 123
Michelle Gillespie
Preschool
PK-6
Ext. 152
Tricia Goodman
1st Grade
PK-6
Ext. 115
Valorie Greenfield
Elementary Student Aide
Secondary
Becky Griggs
3rd Grade
PK-6
Ext. 130
Katie Haggerty
Elementary Student Aide
Carrie Hansen
Elementary Art
PK-6
Ext. 233
Amy Head
Agriculture
Secondary
Ext. 400
Default Avatar
Kirsten Heard
Business Manager, Board Secretary
Secondary
Ext. 204
Noelle Hinrickson
Counselor
Secondary
Ext. 203
Tiffany Johnson
Secondary Student Aide
Secondary
Larissa Kierscht
Spanish
Secondary
Ext. 238
Alex Killpack
School Resource Officer
Secondary
Ext. 211
Tony Louden
3rd Grade
PK-6
Ext. 128
Ashton Luke
School Resource Officer
Secondary
Ext. 211
Tracy Malcom
High School Special Ed.
Secondary
Ext. 241
Hilary Miller
Elementary Special Ed.
PK-6
Ext. 116
Erika Mischke
Title Reading
PK-6
Ext. 111
Erika Mitchell
School Nurse
PK-6
Ext. 102
Charlene Morgan
Elementary Secretary
PK-6
Ext. 100
Molly Murphy
7-12 ELA
Secondary
Ext. 236
Megan Neumann
Preschool Aide
PK-6
Cameron Pitcher
Custodial Staff, Kitchen Staff
Owen Pitt
High School Math
Secondary
Ext. 240
Steve Raymond
Junior High Social Studies
Secondary
Ext. 220
Sheryl Roberts
4th Grade
PK-6
Ext. 124
Stacey Rycroft
ECC Supervisor, Elementary Student Aide
Daycare
Susan Saker
Instrumental Music, Elementary Music
Secondary
Ext. 300
Megan Schaaf
6th Grade
PK-6
Ext. 227
Sarah Schaaf
Business/ELA
Secondary
Ext. 320
Corinne Schoening
Kitchen Staff
Daycare
Stef Shaw
Special Ed.
Secondary
Ext. 222
Jill Shogren
Secondary Student Aid
Secondary
Rachel Shirley
Kindergarten
PK-6
Ext. 110
Amberly Steeve
6th Grade
PK-6
Ext. 229
Taylor Sudmann
Elementary P.E., Health
PK-6
Ext. 228
Sarah Victor
5th Grade
PK-6
Ext. 225
Deb Wake
Teacher Librarian, Title Reading
PK-6
Ext. 215
Megan Wallace
1st Grade
PK-6
Ext. 113
Chasidy Wederquist
Elementary Special Ed.
PK-6
Ext. 114
Kevin Whitehill
TLC Coordinator
Ext. 213
Samantha Wilson
Special Ed. Consultant
Secondary
Ext. 209
Gail Younts
High School Art
Secondary
Ext. 226
Mike Younts
7-12 Science
Secondary
Ext. 210
Chelsey Zimmerman
5th Grade
PK-6
Ext. 225